Audi RS6 Avant sipas afrikanëve - Bota Sot
Audi RS6 Avant sipas afrikanëve

Auto

E premte, 19 tetor 2018

Audi RS6 Avant sipas afrikanëve

Më: 3 qershor 2018 Në ora: 20:21
Audi RS6 Avant

Këtë kreacion e ka bërë kompania RACE! nga Afrika Jugore.

Paketa nga fibra të karbonit e këtij modeli të modifikuar, përfshinë ngjyrën gri të eksterierit, kofanon po ashtu nga fibra të karbonit, set të ri të rrotave ADV.1 Wheels prej 21-inç, amortizatorët H&R, si dhe sistemin “Armytrix” të shkarkimit të gazrave.

Nën kofanon e këtij RS6 Avant të modifikuar gjendet motori 4.0-litër V8 Bi-Turbo me kapacitet prej 605 kuajfuqi, gjë që është e mjaftueshme që shpejtësinë nga 0 deri në 100 kilometra në orë ta arrijë për 3,9 sekonda.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test