Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit - Bota Sot
Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit

Auto

E shtunë, 20 tetor 2018

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit

Më: 4 qershor 2018 Në ora: 08:27
Super-veturat e shpejta nën drejtim e shoferëve pa përvojë, por me vetëbesim të lartë, por del të jenë një prej problemeve kryesore në trafik.

Për fat të mirë, të gjithë shpëtuan pa lëndime serioze

Super-veturat e shpejta nën drejtim e shoferëve pa përvojë, por me vetëbesim të lartë, por del të jenë një prej problemeve kryesore në trafik.

Gjatë një aksidenti që ndodhi së fundmi në Singapor, ishte faji i një Lamborghini Aventador, që mbeti i rrotulluar në tavan.

Makina që po lëvizte me shpejtësi, u përplas me një Mini Cooper dhe një Toyota Estima, të cilët pësuan dëmtime të konsiderueshme.

Mirëpo, siguria që pësojnë makinat, ka bërë që asnjëri prej udhëtarëve apo shoferëve, të mos pësojnë dëmtime serioze. Ende nuk dihen rrethanat e sakta të ngjarjes, ndërsa hetuesit po përpiqen të ri konstruktojnë ngjarjen për të zbuluar faktet.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test