BMW Z4 bën xhiron e parë në rrugë - Bota Sot
BMW Z4 bën xhiron e parë në rrugë

Auto

E shtunë, 20 tetor 2018

BMW Z4 bën xhiron e parë në rrugë

Më: 4 qershor 2018 Në ora: 17:46
BMW Z4

Versioni i kaluar i BMW Z4 i dha më tepër prioritet pamjes së jashtme se sa dridhjet emocionuese që japin zakonisht makinat e prodhuar nga gjiganti gjerman i prodhimit të automjeteve.

Por tashmë prodhuesit e BMW kanë ndryshuar qëndrim pas kritikave të klientëve, të cilët ndjehen të zhgënjyer nga mungesa e efekteve të një BMW tradicionale.

“Ne kërkojmë një Z4 me aftësi më dinamike, që të jetë sportive dhe precize”, ka deklaruar Florian Dietric, një ekspert i BMW.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test