Ja se si do të jetë BMW X5 2019 - Bota Sot
Ja se si do të jetë BMW X5 2019

Auto

E hënë, 15 tetor 2018

Ja se si do të jetë BMW X5 2019

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 23:33
BMW X5 2019

BMW X5 është brezi i katërt i një prej SUV-ëve më luksozë të historisë.

Modeli i vitit 2019 do të jetë më i madh dhe do të ketë një paketë “off-road” për të lehtësuar drejtimin në fushë.

Edhe pse nga fotot nuk duket, do të jetë makina më teknologjike BMW X5 që është prodhuar ndonjëherë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test