FIAT përgatit për SHBA paketën e re 500X - Bota Sot
FIAT përgatit për SHBA paketën e re 500X

Auto

E martë, 16 tetor 2018

FIAT përgatit për SHBA paketën e re 500X

Më: 11 qershor 2018 Në ora: 19:54
FIAT

Brendi FIAT ka shpallur paketën e re të Fiat 500X Adventurer Edition, e cila është një opsion i ri për dashamirësit e zbavitjeve të vogla.

Bazuar në modelin Trekking, paketa e re e Adventurer Edition ofron një stil të fortë, aventureske dhe një mundësi tjetër për konsumatorët që të personalizojnë FIAT 500X.

FIAT 500X Adventurer Edition është në dispozicion në katër ngjyra: Bianco Gelato, Nero Cinema, Gray Graphite dhe Gray Argentino. Ngjyrat e brendshme përfshijnë zi ose kafe.

Paketa Advanturer Edition do të jetë në dispozicion nga 945 dollarë në SHBA. Çmimi fillestar i FIAT 500X në SHBA është 19,995 dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test