Zbuloni Audin Q8, një SUV i jashtëzakonshëm - Bota Sot
Zbuloni Audin Q8, një SUV i jashtëzakonshëm

Auto

E martë, 20 nëntor 2018

Zbuloni Audin Q8, një SUV i jashtëzakonshëm

Më: 24 qershor 2018 Në ora: 19:42
Audi Q8

Audi po përqendrohet shumë në makinat SUV dhe makina e fundit që i bashkohet kësaj familjeje është Q8.

Ky mjet fantastik do të jetë i disponueshëm për tregun evropian pas verës së këtij viti.

Mendohet se çmimi i tij do të jetë rreth 80 000 euro.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test