Mazda, eleganca merr forma të reja - Bota Sot
Mazda, eleganca merr forma të reja

Auto

E hënë, 19 nëntor 2018

Mazda, eleganca merr forma të reja

Më: 2 korrik 2018 Në ora: 15:00
Mazda

Ka diçka shumë të bukur te Mazda, diçka shumë “japoneze” dhe kjo është sensualiteti i dizajnit të saj.

Format e kësaj makine reflektojnë dritat në një “kërcim” që nxjerr në pah ngjyrat, linjat të japin përshtypjen e hapave të një felini të madh dhe të falin ndjenjën e dinamizmit.

Të gjitha këto elemente mund të vihen re në makinën e re Mazda Vision Coupe.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test