Honda NSX 2019, më sportive se kurrë - Bota Sot
Honda NSX 2019, më sportive se kurrë

Auto

Honda NSX 2019, më sportive se kurrë

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 10:46
Honda NSX 2019

Honda NSX ka përmirësuar vetitë e saj “atletike” me një seri modifikimesh që klientët e supersportives hibride japoneze do t’i shijojnë duke nisur nga fundi i këtij viti.

Ndryshimet te NSX 2019 janë përqendruar në shasi, motor dhe në aspektin estetik.

Në pistën e Suzukës, testimet e ndryshimeve ishin shumë të suksesshme, pasi Honda NSX e re e ka përshkuar cirkuitin 2 sekonda më shpejt sesa Honda NSX paraardhëse.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...