BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext - Bota Sot
BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext

Auto

E mërkurë, 24 tetor 2018

BMW prezanton të ardhmen: Vision iNext

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 17:25
BMW

BMW ka prezantuar Vision iNext, makinën e saj të së ardhmes.

Prototipi SUV është zbuluar përpara një numri të vogël gazetarësh në 4 qytete të ndryshme: Monako, Nju Jork, Pekin dhe San Fransisko. Pas kësaj, u publikuan foto nga ky mjet i mrekullueshëm.

Mendohet se BMW Vision iNext do të dalë në treg në fund të vitit 2021.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test