BMW 3 Series i shtohet edhe me M Performance - Bota Sot
BMW 3 Series i shtohet edhe me M Performance

Auto

E martë, 16 tetor 2018

BMW 3 Series i shtohet edhe me M Performance

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 07:18
BMW 3 Series

Po që se 3 Series i është dukur dikujt shumë i butë, BMW po e fuqizon duke e bërë edhe më sportiv

Pas ditë pasi e lansoi gjeneratën e re të 3 Series në Paris Motor Show 2018, prodhuesi gjerman ka vendosur t’i kënaqë ata që duan elemente shtesë në vetura, duke shtuar edhe versionin M Performance, për t’i rritur dinamikën e vozitjes këtij sedani.

Eksterieri nga fibrat e karbonit, i ndarë në dy tone, bashkë me këtë sistem të integruar, do të bëjë që kjo makinë të jetë shumë më e fuqishme.

Që të përshtatet me përditësimet, ofrohen edhe rrotat me 20-inch, që i kanë pjesët metalike në formën e shkronjës Y, që të jenë sa më të përshtatshme. Bashkë me to, vijën edhe çantat speciale, që të zëvendësohen varësisht prej sezonit verë apo dimër.

Duhet pasur parasysh, se BMW 3 Series mbledhë shumë të dhëna për mënyrën e vozitjes dhe rruga e cila kalohet, për të bërë që shoferi të jetë sa më i vëmendshëm gjatë ngasjes.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test