Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE - Bota Sot
Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

Auto

E martë, 16 tetor 2018

Madhështor, ky është Mercedesi i ri GLE

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 22:04
Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC

Model i ri Mercedes-Benz GLE 450 4MATIC është me të vërtetë një veturë madhështore – si nga jashtë ashtu edhe brenda.

Me 302 kuaj-fuqi dhe një motor 3.5L V6, modeli i vitit 2018 nuk i lë asgjë imagjinatës.

GLE i ri ka një çmim aktual në treg prej 54,000 dollarësh dhe vjen me një shumëllojshmëri ngjyrash

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test