Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë - Bota Sot
Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë

Auto

E hënë, 19 nëntor 2018

Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 19:20
Mercedes-Benz A-Class i 2019-tës po vjen, një bishë e vërtetë

Mercedes nuk e ka ndërmend të ndalet me vetura.

Mercedes do të vazhdojë traditën e përditësimin të veturave A-Class.

Dhe vitin që po vjen do të lirojë një version të ri të këtij modeli i cili duket të jetë i jashtëzakonshëm.

Derisa ende nuk kanë rrjedhur tiparet e motorit dhe performancat e veturës, fotografitë tregojnë një bishë të vërtetë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test