Kjo është Porsche Panamera GTS e re - Bota Sot
Kjo është Porsche Panamera GTS e re

Auto

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kjo është Porsche Panamera GTS e re

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 22:08
Porsche Panamera GTS

As cnuk po rri duarkryq!

Panamera GTS do të jetë risia e gjigandit të prodhimit të veturave për vitin që po vjen, 

Vetura vjen me disa ndryshime në dizajn, në pamjen e jashtme dhe pamjen e brendshme.

Është e qartë se brenda veturës gjinden të gjitha kontrollet e brendshme të veturës të digjitalizuara.

Mirëpo ajo që bie në sy është hapësira e madhe brenda vetures.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test