Shikoni se si Tesla Model 3 navigon në Autopilot - Bota Sot
Shikoni se si Tesla Model 3 navigon në Autopilot

Auto

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Shikoni se si Tesla Model 3 navigon në Autopilot

Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 23:50
Pamje nga videoja

Tesla publikoi disa imazhe se si duket kur makina Tesla Model 3 drejtohet në një gjendje të kombinuar mes Autopilot dhe navigimit.

Është hera e parë që prodhuesi prezantoi një karakteristike që lejon makinën të ndryshojë korsinë në bazë të drejtimi të linjës së makinave, ose të ndryshojë korsinë duke u bazuar në shpejtësinë e makinës, si dhe të dalë prej rrugës kryesore.

Më poshtë gjeni një demostrim të kësaj karakteristike, nga një përdorues i Tesla Model 3.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test