Shokohet nusja, ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me mua - Bota Sot
Shokohet nusja, ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me mua

Azia

Shokohet nusja, ish e dashura me vello në dasmë: Kthehu me mua

Më: 9 prill 2019 Në ora: 14:25
Pamje nga dasma

Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello.

Ish e dashura i ulet në gjunjë dhëndrit dhe duke qarë i thotë: “Ishte faji im, kthehu me mua.”

Ndërsa nusja e shikonte e tronditur.

Gruaja me vello u shfaq në dasmë në momentin që dhëndri ishte gati të puthte nusen.

Nusja vendosi të largohej nga dasma e turpëruar dhe e mërzitur.

Video është filmuar në një damë në Kinë dhe u bë virale në mediat sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...