Kinezja e kap burrin duke e tradhtuar, rrah të dashurën e tij - Bota Sot
Kinezja e kap burrin duke e tradhtuar, rrah të dashurën e tij

Azia

Kinezja e kap burrin duke e tradhtuar, rrah të dashurën e tij

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 19:06

Videoja e mahnitshme u postua në mediat sociale, dhe tregon reagimin e dhunshëm të gruas kineze kur ajo kapi burrin e saj duke e mashtruar.

Përkatësisht, gruaja e gjeti burrin e saj me një mësuese, gjë që i shkaktoi zemërimin e saj.

Gruaja më pas përplasi rivalen e saj. Ndërsa ajo  u përpoq të mbrohej, duke fshehur fytyrën me duar, gruaja e zemëruar u përpoq t’ia largonte duart për ta xhiruar.

Dashnorja gjithashtu argumentoi se mashtrimi nuk ishte problemi i saj dhe se gruaja dhe burri i saj duhet të ‘qëronin’ hesapet.

“Nuk ka asnjë lidhje me ty? Ju joshni burrin tim dhe pretendoni se nuk ka asnjë lidhje me ju”, bërtiti gruaja e mashtruar.

Gjatë kësaj kohe, burri qëndroi mënjanë. Ai ishte një zyrtar i nivelit të lartë, i cili nuk u fal nga Partia Komuniste e Kinës për këtë akt - u pushua shumë shpejt nga puna, raportojnë mediat e huaja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...