E futi organin gjenital në një tub metalik, por eksperimenti i dështon duke përfunduar në spital! - Bota Sot
E futi organin gjenital në një tub metalik, por eksperimenti i dështon duke përfunduar në spital!

Azia

E futi organin gjenital në një tub metalik, por eksperimenti i dështon duke përfunduar në spital!

Më: 14 janar 2020 Në ora: 17:44
Pamje nga vendi i ngjarjes

Organi gjenital i një mashkulli në Tajlandë filloi të kalbet pasi ai e bllokoi atë në një tub metalik për pesë ditë.

21-vjeçari vendosi penisin e tij në një çorap dhe më pas e futi në një cilindër metalik dhe bëri seks me të javën e kaluar.

Por, organi i tij kishte filluar të fryhej sa që gjaku s’po i qarkullonte më dhe kështu u detyrua të kërkojë ndihmë mjekësore.

Ai për pesë ditë ndjeu dhimbje ekstreme ndërsa provoi ubrifikantë të shumtë për të çliruar veten nga bllokimi.

Ai u tha mjekëve se ai kishte përdorur pajisjet industriale për të masturbuar dy herë më parë, por këtë herë pas ‘eksperimentimit me një çorap’.

Paramediku Akachai Buapathum tha se ata kaluan tre orë duke prerë metalin nga penisi i pacientit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat