Peshku shtizë i ngulet në fyt 16-vjeçarit — pamje të rënda - Bota Sot
Peshku shtizë i ngulet në fyt 16-vjeçarit — pamje të rënda

Azia

Peshku shtizë i ngulet në fyt 16-vjeçarit — pamje të rënda

Më: 22 janar 2020 Në ora: 22:06

Një djalë nga Indonezia rrezikoi seriozisht jetën, pasi u sulmua në qafë nga një peshk-shtizë.

Muhammad Idul po peshkonte me prindërit e tij në ujërat e Buton në juglindje të Sulawesi, kur peshku i rrezikshëm kërceu nga uji dhe ju ngul në qafë.

Goja e gjatë e tij u ngul direkt në qafën e 16-vjeçarit, duke i shkaktuar plagë dhe gjakderdhje të madhe.

Image
16-vjeçari

16-vjeçari u dërgua menjëherë në spital për të parë ndihmën mjekësore dhe më pas iu nënshtrua një operacioni për të hequr nga qafa mbetjet e peshkut

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat