Vrasësi serik arrestohet pasi i gjenden 300 eshtra të njerzëve në oborr - Bota Sot
Vrasësi serik arrestohet pasi i gjenden 300 eshtra të njerzëve në oborr

Azia

Vrasësi serik arrestohet pasi i gjenden 300 eshtra të njerzëve në oborr

Më: 26 janar 2020 Në ora: 15:29
Apichai Ongwisi

Policia është duke hetuar për një vrasës pasi i gjetën 300 eshtra të njerzëve në oborrin e tij.

Apichai Ongwisit akuzohet për vrasjen e të dashurës së tij dhe fshehjen e trupit të saj, ai u arrestua pasi trupi i vajzës u gjend, i cili ishte mbështjellë me çarçafë dhe ishte varrosur në oborr.

Policia më pas u njoftua se në atë vend mund të kishte edhe trupa të tjerë të varrosur.

Andaj policia filloi kërkimet dhe arritën të gjejë edhe shumë eshtra tjerë.

Po ashtu vrasësi ka pranuar që e ka vrarë të dashurën e tij, dhe dyshohet që ishte një përdorues droge.

Image
E dashura
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat