Pamje të rënda! Iu ngulën shufra hekuri në turp pasi ra në themelin e ndërtesës, burri shpëton mrekullisht… - Bota Sot
Pamje të rënda! Iu ngulën shufra hekuri në turp pasi ra në themelin e ndërtesës, burri shpëton mrekullisht…

Azia

Pamje të rënda! Iu ngulën shufra hekuri në turp pasi ra në themelin e ndërtesës, burri shpëton mrekullisht…

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 23:44
Mësohet se punëtori kishte rënë në themelin e një ndërtese rreth katër metra nën tokë.

Një burrë në Kinë ka arritur të shpëtoj mrekullisht pas një aksidenti të shkaktuar në punë.

Burri raportohet se punonte në një kantier ndërtimi dhe gjatë punimeve, dy shufra metalike i depërtuan në qafë dhe gjoks. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Jiangsu.

Mësohet se punëtori kishte rënë në themelin e një ndërtese rreth katër metra nën tokë.

Menjëherë pas ngjarjes i lënduari është dërguar për në spitalin rajonal, nga ku raportohet se gjendja e tij është e qëndrueshme dhe shumë shpejt pritet të rikuperohet plotësisht.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat