Vritet një i ri palestinez në Bregun Perëndimor - Bota Sot
Vritet një i ri palestinez në Bregun Perëndimor

Azia

Vritet një i ri palestinez në Bregun Perëndimor

Më: 10 mars 2018 Në ora: 21:46
ilustrim

Një 19-vjeçar palestinez, u vra sot në përleshjet në Bregun Perëndimor, njoftoi Ministria Palestineze e Shëndetësisë.

Sipas AP-së, i riu u qëllua në gjoks gjatë një përplasjeje me izraelitët dhe se ai u shpall më vonë i vdekur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test