Një i vdekur dhe tetë të plagosur - Bota Sot
Një i vdekur dhe tetë të plagosur

Azia

E diel, 21 tetor 2018

Një i vdekur dhe tetë të plagosur

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 19:32
Irak

Të paktën një person ka humbur jetën dhe tetë janë plagosur pas shpërthimit të një bombe në qytetin irakian Kalis.

Iraku edhe pse ka përfunduar luftën, vazhdon të përballet me shpërthime të shumta.

Tani për tani askush nuk e ka marrë përsipër autorësinë e sulmit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test