Gjendet nën rrënojat e hotelit një javë pas tërmetit - Bota Sot
Gjendet nën rrënojat e hotelit një javë pas tërmetit

Azia

Gjendet nën rrënojat e hotelit një javë pas tërmetit

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 19:19
Indonezi

Një ekip i shpëtimtarëve francezë njoftoi sot se senzorë të teknologjisë së lartë, zbuluan një person nën rrënojat e një hoteli në ishullin indonezian Sulawesi në Indonezi, gati një javë pasi tërmeti shkatërrues dhe cunami goditen këtë vend.

Filip Beson, anëtar i ekipit francez, tha se ky person ishte zbuluar nën rrënojat e një hoteli me katër yje në Palo, por nuk mundi të konfirmonte nëse ai ishte në një gjendje të vetëdijshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...