KB Trepça zyrtarizon amerikanin Kevin Baker - Bota Sot
KB Trepça zyrtarizon amerikanin Kevin Baker

Basketboll

KB Trepça zyrtarizon amerikanin Kevin Baker

Më: 5 janar 2019 Në ora: 22:25
Kevin Baker

KB Trepça ka bërë përforcimin e parë në vitin e ri.

Mitrovicasit kanë arritur marrëveshje me fundorin amerikan Kevin Baker.

Basketbollisti amerikan, edicionin e kaluar është aktivizuar në kolegjin Troy University dhe ka pasur një mesatare prej 7.5 pikëve për ndeshje dhe 3.1 asistime.

Baker i është bashkuar “xehetarëve” në stërvitje dhe pritet të jetë i gatshëm për stinorin pranveror.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...