Amerikanet te Prishtina - Bota Sot
Amerikanet te Prishtina

Basketboll

Amerikanet te Prishtina

Nga: K. G. Më: 8 janar 2019 Në ora: 18:08
Latesha Buck

Trajneri i Prishtinës, Fidan Shatri, nuk rri duarkryq, por kërkon sa më shumë përforcime për pjesën e dytë të kampionatit, që të luftojnë për titullin e kampionit. “KB Prishtina Femrat ka paraqitur për regjistrim lojtaret ndërkombëtare Braennan Ferrar dhe Latesha Buck nga SHBA te cilat së fundi janë paraqitur në Kolegjet Amerikane.  Lojtaret e lartpërmendura mund të regjistrohet në FBK dhe të paraqitet për KB Prishtina Femrat pas plotësimit të kritereve në bazë të Rregullores mbi regjistrimin e lojtarëve në FBK”, bëhet e ditur nga FBK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...