Shaun lojtar i ri i Trepçës - Bota Sot
Shaun lojtar i ri i Trepçës

Basketboll

Shaun lojtar i ri i Trepçës

Më: 9 janar 2019 Në ora: 17:06
Ilustrim

Klubi i basketbollit Trepça nga Mitrovica ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Baker II Kevin Shaun nga SHBA i cili së fundi është paraqitur në Troy University. 
Lojtari i lartëpermendur mund të regjistrohet në FBK dhe të paraqitet për KB.Trepça pas plotësimit të kritereve në bazë të Rregullores mbi regjistrimin e lojtarëve në FBK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...