Basketbollistja seksi shfaqet mjaft “hot” në rrjetet sociale - Bota Sot
Basketbollistja seksi shfaqet mjaft “hot” në rrjetet sociale

Basketboll

Basketbollistja seksi shfaqet mjaft “hot” në rrjetet sociale

Më: 12 janar 2019 Në ora: 00:36

Ajo është basketbolliste dhe modele, një kombinim perfekt për të pasur një trup në super formë dhe seksi. Është fjala për italianen Valentina Vignali, e cila spikat në faqet e para të revistave, qofshin ato sportive apo rozë.

Image

Edhe pse nuk është një sportiste e niveleve më të larta, Valentina kurrë nuk ka hequr dorë nga pasioni për sportin. Por të ardhurat më të shumta i ka siguruar nga modelingu.

28-vjeçarja së fundmi është bërë pjesë e një spektakli televiziv në Itali, ku dëshiron të jetë protagoniste absolute.

Ndërkohë në profilin e saj në “Instagram”, aty ku poston një sërë fotosh mjaft “hot”, modelja seksi e ka kaluar kuotën e 2 milionë ndjekësve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...