Thaçi humb nervat: Herë nxjerr prapanicën n’ stadium e herë... - Bota Sot
Thaçi humb nervat: Herë nxjerr prapanicën n’ stadium e herë...

Basketboll

Thaçi humb nervat: Herë nxjerr prapanicën n’ stadium e herë...

Nga: K. Goca Më: 17 janar 2019 Në ora: 14:10
Ilustrim

Ish basketbollisti i mirënjohur, Muhamed Thaçi, humb nervat me disa siç thotë ai, që brenda natës bëhen patriot e dikur ishin tifoz nëpër stadiume e hiqni edhe pantallonat, duke treguar prapanicën rivalëve.

Image

Muhamed Thaçi

“Herë nxjerr prapanicën (A. G. Emër i njohur për redaksi) n’ stadium e herë bën shqiponjën n’televizion!”, shkruan Thaçi, i cili njihet për qëndrimet e rrepta dhe nuk lëshon pe në shumë raste, sidomos kur është çështja kombëtare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...