Rahoveci me kulm mbi kokë: Lamtumirë Gjakovë! - Bota Sot
Rahoveci me kulm mbi kokë: Lamtumirë Gjakovë!

Basketboll

Rahoveci me kulm mbi kokë: Lamtumirë Gjakovë!

Nga: Kemajl Goca Më: 12 shkurt 2019 Në ora: 12:33
Rahoveci me kulm mbi kokë: Lamtumirë Gjakovë!

Klubi i basketbollit Rahoveci tani është me kulm mbi kokë, me palestër të re, që ka rreth 2 mijë ulëse. I madh dhe i vogël të gëzuar sepse më nuk do të luajnë si vendas si mysafirë, por në konakun e tyre.

“Të premten luajmë ndeshjen e fundit si vendas në Gjakovë, para se të transferohemi në shtëpinë tonë.

Një arsye më shumë për përkrahur formën e jashtëzakonshme të skuadrës dhe para ndeshjeve të Kupës”, thuhet nga KB Rahoveci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...