Reynolds në Trepçë - Bota Sot
Reynolds në Trepçë

Basketboll

Reynolds në Trepçë

Nga: K. G. Më: 13 mars 2019 Në ora: 15:34
Reynolds në Trepçë

Klubi i basketbollit Trepça nga Mitrovica ka paraqitur lojtarin për regjistrim në zyrën e FBK-së. 
“KB Trepça ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Zachary Alexander Reynolds nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës i cili së fundi është paraqitur në Ekuador. Lojtari i lartpërmendur mund të regjistrohet në FBK dhe të paraqitet për KB Trepça pas plotësimit të kritereve në bazë të Rregullores mbi regjistrimin e lojtarëve në FBK”, bëhet nga FBK. Trepça pretendon një vend në garat e play-off-it, por nuk do ta ketë edhe lehtë deri në fund të këtij edicioni.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...