Turpi serb, ja si rrihet artisti me tifozët e Cërvena Zvezdës - Bota Sot
Turpi serb, ja si rrihet artisti me tifozët e Cërvena Zvezdës

Basketboll

Turpi serb, ja si rrihet artisti me tifozët e Cërvena Zvezdës

Nga: Kemajl Goca Më: 7 prill 2019 Në ora: 14:18
Turpi serb, ja si rrihet artistit me tifozët e Cërvena Zvezdës

Serbët si gjithmonë njihet me padisiplinë dhe me sjellje të turpshme, siç ndodhi edhe në ndeshjen e basketbollit mes dy skuadrave nga Beogradi, Cërvena Zvezda-Partizani. Aty ndodhi një rrahje para fillimit të ndeshjes mes artistit dhe një tifozit të Cërvena Zvezdës. 
“Para fillimit të ndeshjes gjysmëfinale të ABA ligës në basketboll ka ardhur deri të një incident mes artistit Milan Kalinic dhe një tifozi. Rrahje ishte masive. 

Rrahje e rëndë mes artistit Kaliniç dhe tifozit të Zvezdës”, shkruan ‘Kuriri’ serb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...