Drithëruese apo jo në një palestër në Kosovë - Bota Sot
Drithëruese apo jo në një palestër në Kosovë

Basketboll

Drithëruese apo jo në një palestër në Kosovë

Nga: K. G. Më: 11 maj 2019 Në ora: 14:57
Drithëruese apo jo në një palestër në Kosovë

Vërtet ka qenë e mahnitshme atmosferën në palestrën e sportit “Mizahir Isma” në Rahovec! Mbi 3000 shikues i dhanë ngjyrë spektakli basketbollit (meshkujt), që rrallë shihet madje edhe në shumë shtetet e rajonit. 

Image

“Mbyllet ndeshja dhe me këtë ballafaqim përfundon edhe Superliga, stinorin e mbyllim në vendin e dytë.
Pavarësisht gjithave, sakrifica, kontributi përkrahja e secilit për gjatë këtij rrugëtimi nuk mund te hudhet!”, shkruan KB Rahoveci.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...