Belegu godet: Boll o boll e turpi... - Bota Sot
Belegu godet: Boll o boll e turpi...

Basketboll

Belegu godet: Boll o boll e turpi...

Nga: K. Goca Më: 17 maj 2019 Në ora: 11:29
Belegu godet: Boll boll e turpi...

Ish kryetari i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Erolld Belegu, ndryshe këshilltar i kryeministrit Ramush Haradinaj, ka goditur keq disa që mundohen të mashtrojnë popullin. Në fakt, Belegu është i trishtuar me zhvillimet e fundit dhe nuk mund t’i besoj as syve dhe as veshëve se çfarë po ngjan në shtetin e Kosovës.
“E frikshme o lufta për të qëndruar në pushtet me çdo kusht! Ky popull mo nuk han rrena! Boll o boll e turpi, fatkeqësisht, na ka mbuluar të gjithëve”, shkruan Belegu në profilin e tij në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat