‘I përdorja femrat…’/ Ylli i NBA rrëfehet për varësinë ndaj seksit - Bota Sot
‘I përdorja femrat…’/ Ylli i NBA rrëfehet për varësinë ndaj seksit

Basketboll

‘I përdorja femrat…’/ Ylli i NBA rrëfehet për varësinë ndaj seksit

Më: 31 maj 2019 Në ora: 00:30
Lamar Odom

Basketbollisti i njohur Lamar Odom ka rrëfyer në librin e tij autobiografik varësinë ndaj seksit. Ai ka treguar në “Darknes to Light: A Memoir” se teksa i përdorte partneret e shumta për të shkarkuar emocionet negative, është shoqëruar nga një numër i lartë abortesh.

“Kisha marrëdhënie me shumë partnere në javë, por mendimat e mia më torturonin kur shkoja në shtëpi. I përdorja femrat si një shkarkim stresi apo të ndjenjave të mia, i shihja si një shpëtim por kjo vinte me shumë probleme… Shumë nga ish-at e mi nuk kanë përdorur mbrojtje dhe unë kam paguar për shumë aborte përgjatë viteve”- ka rrëfyer ylli i NBA-së.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...