Reprezentuesi i Kosovës firmos me gjermanët - Bota Sot
Reprezentuesi i Kosovës firmos me gjermanët

Basketboll

Reprezentuesi i Kosovës firmos me gjermanët

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 12:50
Reprezentuesi i Kosovës firmos me gjermanët

Basketbollisti i Kombëtares së Kosovës, Lis Shoshi nënshkruan për ekipin gjerman s. Oliver Wurzburg. 
Shoshi është prej basketbollistëve më të mirë në radhët e kombëtares tonë dhe pritet që të jetë ndër më të mirët edhe në fanellën e ekipit gjerman, që nuk është i panjohur, pasi që ishte takuar edhe me Sigal Prishtinën, në kuadër të garave evropiane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...