Nazmi Paçarada: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe Kemajl Gocën - shembull për shumë kolegë - Bota Sot
Nazmi Paçarada: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe Kemajl Gocën - shembull për shumë kolegë

Basketboll

Nazmi Paçarada: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe Kemajl Gocën - shembull për shumë kolegë

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 14:21
Nazmi Paçarada: Uroj gazetën ‘Bota sot’ dhe Kemajl Gocën - shembull për shumë kolegë

Ish basketbollisti, ish komesari dhe ish Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Nazmi Paçarada, përgëzon dhe uron 24 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot” dhe gazetarin e saj Kemajl Gocën. 

“Hapësirën qe ‘Bota sot’ i jep sportit, me punë te sinqertë dhe korrekte, për shume vite e bënë gazetari Kemajl Goca, i cili duhet të jetë shembull për shumë kolegë se si i ndihmohet sportit me qasje të padevijuar!

Urime dhe suksese për shumë mote!”, uron Paçarada.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...