Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve - Bota Sot
Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

Basketboll

Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 11:31
Foto

Skuadra e Prishtinës sot ka mësuar kundërshtarin e ligës së Kampionëve në basketboll.

Ekipi më i trofeshëm në Kosovë në basketboll do të ndeshet me Legie Warsaw të Polonisë.

Për Prishtinën kjo pritet të jetë një sfidë tejet e vështirë për t’u kaluar dhe për t’u kualifikuar në raundin tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...