Kamerolli, një basketbolliste shumë e talentuar

Basketboll

Kamerolli, një basketbolliste shumë e talentuar

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 12:48
Kamerolli, një basketbolliste shumë e talentuar

Enisa Kamerolli është vetëm 16-vjeçare, por shihet si një basketbolliste shumë e talentuar me të ardhme të ndritur. Ajo është ndër lojtaret kryesore të Kosovës U16, si dhe kapitene e Kosovës U18.

Ajo pritet që në të ardhmen të jetë ndër shtyllat kryesore të Kosovës në basketboll. Enisa është e ardhmja e Kosovës..

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat