Fillon afati kalimtar - Bota Sot
Fillon afati kalimtar

Basketboll

Fillon afati kalimtar

Më: 27 gusht 2019 Në ora: 10:20
Fillon afati kalimtar

Federata e Basketbollit e Kosovës ju njofton se nga 27.8.2019 deri më 7.9.2019 do të jetë afati kalimtar për të gjitha grupmoshat, si dhe paraqitja e lojtarëve të huaj. 

Ju lutemi që për paraqitjen e lojtarëve të respektoni rregulloret mbi kalim dhe regjistrim të lojtarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...