Godet Prishtina - Bota Sot
Godet Prishtina

Basketboll

Godet Prishtina

Më: 30 gusht 2019 Në ora: 11:22
Godet Prishtina

Klubi i basketbollit Prishtina, kampione e Kosovës, e cila do të garojë në garat evropiane, godet me një përforcim. 

“Enxhi Xhanaj lojtarja me e re e KBF Prishtinës.

Lojtarja e kombëtares së Shqipërisë dhe ekipit Tirana zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë për edicionin 2019/2020 

Enxhi Xhanaj e gjatë 1.80 luan në pozitën 3/4.
Xhanaj ishte pjesë e sukseseve të Tiranës në vitet e fundit si dhe një ndër lojtaret kryesore të kombëtares së Shqipërisë”, bëhet e ditur nga klubi prishtinas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...