Fjolla Ajeti i bashkohet kampioneve!

Basketboll

Fjolla Ajeti i bashkohet kampioneve!

Nga: K. G. Më: 3 shtator 2019 Në ora: 16:08
Fjolla Ajeti i bashkohet kampioneve!

Klubi i basketbollit Prishtina, kampione e Kosovës, përforcohet me një basketbolliste të talentuar. 

“Lojtarja e përfaqësueseve të reja Fjolla Ajeti zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë për Edicionin 2019/2020.

Fjolla Ajeti gjatë kësaj vere ishte pjesë e përfaqsueseve U20 dhe U16.

Fjolla e gjatë 178 cm luan në pozitën 3”, bëhet e ditur nga KBF Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat