Dardan Berisha besnik i Prishtinës - Bota Sot
Dardan Berisha besnik i Prishtinës

Basketboll

Dardan Berisha besnik i Prishtinës

Nga: K. G. Më: 3 shtator 2019 Në ora: 16:21
Dardan Berisha besnik i Prishtinës

Basketbollisti më i mirë në vendin tonë, Dardan Berisha, i mbetet besnik klubit kampion Prishtina.

Me Berishën Prishtina frymon edhe më lehtë dhe synon trofe të tjerë në edicionin e ri, si dhe do të jetë edhe më e fuqishme në garat evropiane.

“Dhe në fund qershia mbi tortë. Basketbollisti më i mirë në Kosovë i cili nuk ka nevojë për prezantim ka rinovuar kontratën me klubin tonë”, bëhet e ditur nga Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat