Një amerikane në Prishtinë

Basketboll

Një amerikane në Prishtinë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 17:33
Një amerikane në Prishtinë

Kampionia e Kosovës, Prishtina, vazhdon me përforcime për rrafshin vendor dhe ndërkombëtar.

“Nyilah Jamison-Myers përforcon trapezin.

Lojtarja me prejardhje nga SHBA Nyilah Jamison-Myers me gjatësi 193m është përforcimi më i ri i klubit tonë.

Me përvojën e fituar në sezonin e fundit në Superligën e Çekisë dhe Australisë qendra Myers pritet të jetë ndihmesë e madhe për KBF Prishtinën”, bëhet e ditur nga KB Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat