Klubi i Prishtinës ka një fjalë për Behgjet Pacollin - Bota Sot
Klubi i Prishtinës ka një fjalë për Behgjet Pacollin

Basketboll

Klubi i Prishtinës ka një fjalë për Behgjet Pacollin

Nga: K. G. Më: 2 tetor 2019 Në ora: 13:01
Klubi i Prishtinës ka një fjalë për Behgjet Pacollin

Kampionet e Kosovës, klubi i basketbollit Prishtina, është e gëzuar që ka gjetur sponsorin dhe iu është shumë falënderues Behgjet Pacollit. 

“Ju njoftojmë se nga sot, Klubi i Basketbollit të Femrave të kryeqytetit ka arritur marrëveshje sponzorizimi me kompaninë më të madhe shqiptare “Mabetex Group”.

Nga edicioni 2019/2020 Klubi do të merr emrin “KBF Mabetex Prishtina”.

E falënderojmë për mbështetjen dhe besimin z. Behgjet Pacolli i cili në kohën kur ne do të paraqitemi për herë të parë në FIBA EUROCUP Women, e që kjo marrëveshje do të jetë motiv shtesë për ne”, thuhet nga KBF Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat