FBK refuzon apelin e KB Rahoveci

Basketboll

FBK refuzon apelin e KB Rahoveci

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 13:53
FBK refuzon apelin e KB Rahoveci

Dy ndeshjet e ardhshme si vendas këtë të shtunë ndaj Lipjanit dhe atë me 12 tetor ndaj Bashkimit, skuadra jonë do t'i zhvilloi me dyert të mbyllura pasi do të hyjë në fuqi dënimi i shqiptuar pas incidenteve në ndeshjen e fundit të edicionit të kaluar.

KB Rahoveci ka apeluar këtë rast dhe ka kërkuar heqjen e kësaj mase, por e njejta kërkesë është refuzuar.

Ndeshjen e ardhshme qe skuadra jonē do ta luaj me shikues zhvillohet me 2 ose 3 nëntor ndaj Ponte Prizrenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat