Rahoveci nesër luan ndaj skuadrës malazeze, këto janë çmimet e biletave - Bota Sot
Rahoveci nesër luan ndaj skuadrës malazeze, këto janë çmimet e biletave

Basketboll

Rahoveci nesër luan ndaj skuadrës malazeze, këto janë çmimet e biletave

Më: 29 tetor 2019 Në ora: 10:35
Foto

Rahoveci nesër do të luajë ndeshjen e dytë në Ligën Ballkanike të basketbollit.

“Vreshtarët” do të jenë nikoqir të skuadrës malazeze, Ibar Rozajë. Olle.

Ky takim do të zhvillohet në palestrën “Mizahir Isma” dhe fillon nga ora 18:00.

Kurse, skuadra e Rahovecit sot ka plasuar në shitje edhe biletat për këtë takim që priten të kushtojnë dy euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat