E paparë si rrihen yjet e sportit, grushte e grushte! - Bota Sot
E paparë si rrihen yjet e sportit, grushte e grushte!

Basketboll

E paparë si rrihen yjet e sportit, grushte e grushte!

Më: 31 tetor 2019 Në ora: 10:25
E paparë si rrihen yjet e sportit, grushte e grushte!

Grushte e grushte mes yjeve të sportit në basketboll.

Bota e sportit tronditet nga kjo përleshje mes basketbollistëve, duke i qitur hije të zezë kampionatit më të fortë në botë, NBA.  

Kjo ndodhi në sfidën mes Philadelphia 76ers dhe Minnesota Timberwolves kur Joel Embiid dhe Karl-Anthony Towns u përfshinë në rrahje. Grushte e grushte.
Çmenduri. 

Qendra e 76ers Embiid filloi provokimet, në të cilat ra Towns. 76ers fituan me rezultat 117:95.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat