Fitojnë Mabetex Prishtina dhe Penza - Bota Sot
Fitojnë Mabetex Prishtina dhe Penza

Basketboll

Fitojnë Mabetex Prishtina dhe Penza

Më: 1 dhjetor 2019 Në ora: 19:39
Fitojnë Mabetex Prishtina dhe Penza

Mabetex Prishtina ka mundur Trepën 84:37 në kuadër të javës së tetë të Superligës së Femrave.

Prishtinaset kanë gjashtë fitore dhe dy humbje, kurse mitrovicaset dy fitore dhe gjashtë humbje.

Penza ka mundur Vëllaznimin 77:62, duke shënuar fitoren e gjashtë, derisa numëron edhe dy humbje, kurse vashat kuqezi kanë tetë humbje nga po aq ndeshje.

Takimi i fundit është ndërmjet Kastriotit dhe Bashkimit, që zhvillohet të hënën nga ora 12:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat