Armoni te Peja - Bota Sot
Armoni te Peja

Basketboll

Armoni te Peja

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 16:02
Armoni te Peja

Klubi i basketbollit Peja është përforcuar me një basketbollist cilësor. 

“KB Peja ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Johnson Nigel Armoni nga SHBA, i cili se fundit u paraqite në CANTON CHARGE G-league të SHBA,

Lojtari i lartpërmendur mund të regjistrohet në FBK dhe të paraqitet për KB Peja pas plotësimit të kritereve në bazë të Rregullores mbi regjistrimin e lojtareve në FBK”, thuhet nga FBK. 

Ky është një përforcim i duhur për ekipin pejan.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat