Sportisti e çmend në këtë pozicion - Bota Sot
Sportisti e çmend në këtë pozicion

Basketboll

Sportisti e çmend në këtë pozicion

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 11:17
Sportisti e çmend në këtë pozicion

Basketbollisti Stephen Curry, lojtari i njohur i Golden State Warriors, dhe bashkëshortja e tij mediatike, Ayesha Curry, kaluan një pushim romantik në Cabo San Lucas (Baja California).

Kësisoj duke përfituar nga pushimi i shkurtër i NBA për shkak të All Star Game.

Nuk është hera e parë që Stephen dhe Ayesha ndajnë foto sensuale me fansat e tyre.

Image

Pra duke rritur edhe më tej temperaturat në këtë periudhë dimri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat